Witamy na naszej stronie !
COVER BAND
Zapraszamy

Zespół i orkestra weselna na wesele z klasą.

Zobacz co otrzymasz wybierając nasz Cover Band Barszcze na swoje przyjęcie weselne i jakie pytania mają osoby zamawiające orkiestry weselne.

 • zjdęcie klubu

  Obsługa muzyczna przyjęcia weselnego

  Co otrzymasz od nas ?

  udaną zabawę przy znanych coverach i przebojach muzycznych z całego świata
  prowadzenie wesela w elegancki sposób przez zespół Barszcze na wesele z klasą
  doświadczony zespół składający się z muzyków grających na zawodowych instrumentach
  profesjonalne oświetlenie sceniczne LED-owe (ruchome głowy, lasery, pary led)
  nagłośnienie cyfrowe pozwalające obsłużyć duże sale nawet do 400 osób
  realizację wcześniej omówionego scenariusza przyjęcia weselnego
  przeboje wykonywane w różnych językach (w tym: angielski, włoski, francuski)
  profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej imprezy okolicznościowej
  zadowolonych i wytańczonych gości weselnych na Twoim przyjęciu weselnym
 • zespół na scenie z perkusją

  Zespół 5 osobowy czyli muzyka na żywo

  Czy zespół gra na żywo ?

  Tak. Zespół Barszcze gra wszystkie utwory na żywo ! Jeżeli szukasz zespołu, który Cię nie oszuka najprościej sprawdzić jakie instrumenty w swoim składzie posiada dana kapela. Często zdarza się, że zespoły składające się z trzech osób chwalą się tym, że grają 100% na żywo. Jest to kłamstwo, ponieważ aby można było wykonywać muzykę na żywo zespół musi mieć w swoim składzie takie instrumenty jak:

  • perkusja akustyczna
  • gitara basowa
  • instrumenty klawiszowe
  • gitara elektryczna

  Jeżeli zabraknie któregoś z tych instrumentów to masz pewność, że zespół który zamówiłeś na wesele nie gra wszystkiego na żywo.

 • budzik zegarek

  Rezerwacja zespołu Barszcze

  Kiedy rezerwować zespół na wesele ?

  Rezerwację konkretnego terminu na przyjęcie weselene można zrobić telefonicznie lub mailowo. Należy oczywiście upewnić się, czy termin jaki nas interesuje jest jeszcze wolny, ponieważ wiele Par Młodych robi rezerwację z wyprzedzeniem rocznym lub dwuletnim. Rezerwacje robią Pary Młode, które już są zdecydowane na nasz zespół i chcą podpisać umowę oraz omówić szczegóły wesela.

 • książka z długopisem

  Umowa z zespołem.

  Jak podpisać umowę na wesele ?

  Najlepszą formą na podpisanie umowy jest spotkanie się w celu omówienia kilku istotnych szczegółów związanych z samym przyjęciem weselnym. Jest też możliwość spisania umowy na odległość - to opcja szczególnie przydatna dla Par Młodych mieszkających za granicą lub w miejscowościach znacznie oddalonych od Żywca, Bielska-Białej i województwa śląskiego. Wówczas przesyłamy sobie wzajemnie skan podpisanej umowy, a zaliczka wysyłana jest na konto. Nasz zespół działa zgodnie z polskim prawem i jesteśmy zarejestrowni w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej na terenie Polski. Nasza podstawowa działalność wpisana do rejestru to grupa PKD 90.01.Z czyli działalność związana z wystawianiem przedstawień artytycznych. W momencie kiedy zaliczka trafia na nasze firmowe konto przesyłamy Państwu komplet dokumentów tj. podpisana umowa z zespołem oraz faktura zaliczkowa potwierdzająca wpłatę zaliczki.

 • książka z piosenkami

  Repertuar weselny

  Jakie pisenki mamy w repertuarze ?

  Repertuar jest na naszej stronie www.barszcze.com.pl w zakładce potfolio Repertuar. Nie da się zamknąć repertuaru w konkretnym zestawieniu, ponieważ nasze doświadcznie muzyczne pozwala nam na zagranie utworów "na specjalne życzenie" tzn. takich których nie ma w spisie, ale zetknęliśmy się już z nimi w ciągu wieloletniej pracy związanej z obsługą wesel.

 • głośnik

  Wybór piosenek

  Czy mogę wybrać repertuar na swoje wesele ?

  Tak - można zrobić nam listę piosenek, które chcecie uszłyszeć na w trakcie własnego przyjęcia. Można też zrobić listę zakazanych pisenek czyli takich których na Państwa życzenie na pewno nie będziemy wykonywać. Nie jesteśmy jednak zwolennikami, aby całe wesele układać samemu - prponujemy zdać się na nasze olbrzymie doświadcznie i pozwolić nam na dobór repertuaru weselnego.

 • tańcząca para tango

  Pierwszy taniec

  Jak będzie wyglądał nasz pierwszy taniec na weselu ?

  Pierwszy taniec to sprawa indywidualna każdej Pary Młodej. Często zdarza się w dzisiejszych czasach, że przyszli małżonkowie uczęszczają na kurs tańca, którego zwięczeniem jest występ na własnym przyjęciu weselnym. Podczas takiego przygotowania ćwiczycie układ do konkretnej piosenki, którą później my odtwarzamy na naszym sprzęcie. Zawsze prosimy Parę Młodą o dostarczenie wcześniej materiału np. w formacie pliku MP3. Następnie my utwór taki wgrywamy do naszego stołu mikserskiego, który jest jak wielozadaniowy komputer i ma wbudowany dysk twardy. Nagrania, które przesyłacie są niejednokrotnie słabej jakości, a mając taki materiał wcześniej jestyśmy wstanie przygotować dany utwór do warunków jakie panują na sali weselnej. Naturalnie nasz zespół muzyczny BARSZCZE może dany utwór zagrać na żywo.
  W innych przypadkach kiedy Para Młoda nie ma pomysłu na pierwszy taniec na weselu staramy się wspólnie dobrać jakąś piosenkę, która będzie odpowiednia. Gramy wtedy oczywiście ją na żywo, ale na specjalne życzenie możemy odtworzyć oryginalne wykonanie z pliku MP3.

 • kieliszki z szmpanem i kwiaty

  Scenariusz wesela

  Jaki przebieg będzie miało przyjęcie weselne ?

  Tak jak wcześniej wspominaliśmy do każdego wesela podchodzimy w sposób indywidualny, ale są elementy wesela niezmienne - do takich należą np. tort. weselny, podziekowania rodzicom czy też oczepiny. Każdorazowo szczegóły przyjęcia ustalamy z Parą Młodą, wstępnie podczas spisywania umowy a szczegóły dogrywamy telefonicznie - przeważnie odbywa się to kilka dni przed weselem. Poniżej przedstawiamy przykładowy scenariusz weselny:

  Przywitanie Gości oraz Młodej Pary na sali weselnej
  Pierwszy toast za zdrowie Młodej Pary i sprzątanie rozbitych kieliszków po szampanie
  Obiad weselny oraz toast Młodej Pary
  Pierwszy taniec w wykonaniu Młodej Pary
  Tort weselny (Para Młoda wzajemnie się karmi pierwszymi kawałkami torta)
  Podziękowania dla Rodziców Weselnych
  Zabawy weselne lub inne atrakcje (np. występ kapeli góralskiej)
  Oczepiny
  Zakończenie wesela i pożegnanie ostatnich odchodzących gości

  Cały czas w trakcie imprezy serwujemy muzykę graną na żywo, są to bloki ok 25 min. Przerwy między blokami muzycznymi trwają ok. 15 min chyba, że kuchnia podaje ciepły posiłek, wtedy przerwa może się nieco wydłużyć. W trakcie przerw - jeżeli zaistnieje taka potrzeba - przyjmujemy dedykacje i przed każdą serią utworów je zapowiadamy.

 • balony i bibuła zwisająca z sufitu

  Zabawy weselne

  Czy w trakcie przyjęcie można spodziwać się zabaw dla gości ?

  Tak robimy. Na każdym weselu jesteśmy przygotowani do prowadzenia zabaw dla gości weselnych. Dobieramy je do atmosfery jaka panuje na przyjęciu i zawsze konsultujemy oraz omawiamy je z Młodą Parą. Zabawy to świetne urozmaicenie przyjęcia, są one fajną atrakcją dla wszystkich gości weselnych. Lista zabaw o które najczęściej pytacie:

  chusteczka haftowana
  taniec z gwiazdami w wykonaniu mężczyzn
  zawody dla kobiet ze specjalnymi zadaniami do wykonania
  kareta
  jazda na nartach
  chochla
 • Barszcze
  dla
  ciebie

Zespół Barszcze

Kontakt

Manager zespołu:  
tel. 504-386-490      mail: pieter99@op.pl